KONST / Litografier / Färglitografi 12343028
nr 1234 3028
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 62/155. Motivet: 46x37 cm
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 februari 2019
kl 20:23:14
100 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare